
3-10 Days
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 50mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-11203
13.80€
Ex Tax: 13.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 50mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 8 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,333kg |
| Μήκος | 250mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 50mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 40mm |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυαμίδιο/ Polyamide |
| Ύψος | 33mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
